Czyściwa do odtłuszczania i polerowania powierzchni

Profesjonalne czyściwa do odtłuszczania dłoni,
narzędzi, urządzeń i powierzchni

Włókniny stały się w ostatnich latach niezwykle ważnym segmentem przemysłu tekstylnego. Postęp techniczny w zakresie polimerów, przetwarzania włóknin i wykańczania materiałów doprowadził do znacznej poprawy właściwości fizycznych i mechanicznych włóknin, w tym właściwości rozciągania, odporności na ścieranie, mechacenia się i stabilności produktu, które stwarzają perspektywy dla zastosowań włóknin niemal w każdego rodzaju przemyśle i gałęzi gospodarki.

Nasączone czyściwa włókninowe to nowa generacja specjalistycznych materiałów do utrzymania czystości w zakładach przemysłowych i nie tylko. Czyściwa nasączone odpowiednimi płynami znakomicie usuwają trudne substancje typu: olej, smar, rozpuszczalniki.

Odtłuszczanie powierzchni
Degreaser Ipa

czyściwo Produkt do odtłuszczania powierzchni

W naszej ofercie czyściw nasączonych, gotowych do użytku, znajdziecie czyściwo Degreaser Ipa – ściereczki wykonane z bardzo miękkiej włókniny, przeznaczone do dokładnego odtłuszczania różnych powierzchni przeznaczonych do lakierowania. Ściereczki są bardzo wydajne, dodatkowo ich zaletą jest równomierne rozprowadzanie płynu na czyszczonych powierzchniach dlatego mogą być stosowane w branży blacharskiej, lakierniczej, elektronicznej itp. Wszędzie gdzie precyzja i dokładność usuwania tłustych zanieczyszczeń z maszyn i narzędzi ma najistotniejsze znaczenie polecamy właśnie ten produkt.

Usuwanie smaru z rąk
MultiCleaner

które czyściwo najlepsze

Wilgotna ściereczka do czyszczenia dłoni MultiCleaner wykonana jest z włókniny o specjalnie opracowanej strukturze. Z jednej strony ściereczka jest miękka i delikatna można ją używać do czyszczenia i odtłuszczania rąk; druga strona ściereczki jest chropowata i doskonale usuwa uciążliwe zabrudzenia rąk spowodowane smarem, farbą czy innymi substancjami.

Nasączone ściereczki włókninowe nie emitują pyłu, w przeciwieństwie do produktów celulozowych ich włókna nie ulegają szybkiemu rozpadowi, a ich skuteczność czyszczenia jest bardzo wysoka. Oba czyściwa szczególnie nadają się do warsztatów oczyszczania bezpyłowego, ale też do różnego rodzaju mobilnych serwisów, zakładów samochodowych, drukarni i wszędzie tam gdzie uporczywy brud stwarza problemy i spowalnia procesy produkcyjne.

Scroll to Top
× Jak możemy Ci pomóc?