Czyściwa włókninowe do warsztatów, fabryk i przetwórni

Czyściwa nasączone to czyściwa gotowe do użytku. Są to chusteczki wyprodukowane z włókniny, nasączone specjalnym płynem, umieszczone w szczelnie zamkniętym wiaderku z dozownikiem. Czyściwa nasączone płynem są wygodne i proste w użyciu. Posiadają wymienne wkłady.

Czyściwa przemysłowe nasączone.

Bardzo chłonne i wytrzymałe, niskopylące czyściwo przemysłowe. Bardziej wytrzymałe niż czyściwo papierowe czy bawełniane (szmaty).
Czyściwa w wiaderkach to produkty wielozadaniowe oraz specjalistyczne. Idealnie nadają się do zastosowania w branżach, gdzie wymagane jest zachowanie higieny, wymagana jest systematyczna dezynfekcja rąk oraz powierzchni.
Czyściwa non-woven są bardzo chłonne i dobrze usuwają zabrudzenia.

Czyściwo w wiaderku / Gotowe produkty nasączone

Wygodne i oszczędne rozwiązanie. Przenośne wiaderko z nasączonym wkładem. Szczelne zamknięcie chroni nasączone czyściwo przed wysuszeniem i odparowaniem.
Chusteczki włókninowe zyskały ostatnio popularność ze względu na ich doskonałą chłonność,wytrzymałość oraz łatwość w użyciu. Produkt dostępny jest w wersji suchej jak i mokrej, gdzie włóknina umieszczona jest w szczelnym wiaderku i nasączona jest roztworem. Gotowe czyściwa w postaci chusteczek posiadają doskonałe właściwości, takie jak gładka i miękka konsystencja, dobre właściwości chłonne, dobre właściwości zatrzymywania wilgoci, odporność na rozpuszczalniki. Są bardziej ekonomiczne i prostsze w zastosowaniu.

Mokre chusteczki eliminują potrzebę używania oddzielnych kombinacji płynów i czyściwa podczas sprzątania, dzięki czemu pozwalają wykonywać codzienne czynności w znacznie krótszym czasie. Obecnie zapotrzebowanie na chusteczki w Polsce jest ogromne. W związku z istniejącą pandemią, wzrostem cen mediów jednorazowe chusteczki idealnie sprawdzają się w gastronomii, branży hotelarskiej (HoReCa), służbie zdrowia, przemyśle.

Scroll to Top
× Jak możemy Ci pomóc?