Nasz zespół od ponad 20 lat zajmuje się czyściwami przemysłowymi

 

W Sonevie produkujemy włókninowe czyściwa wielozadaniowe i specjalistyczne. Wykorzystujemy zdobytą wiedzę i kompetencje, aby zapewnić naszym klientom najlepszą i możliwie najbogatszą ofertę czyściw.

Sonev - Producent Czyściwa Przemysłowe Sonex

Co nas wyróżnia na tle innych producentów czyściw?

Elastyczność

Możliwość produkcji zamówień niestandardowych

Szybkie dostawy

Pełny magazyn produktów standardowych umożliwia natychmiastową wysyłkę zamówienia

Uniwersalne produkty

Produkty dedykowane do wielu branż

 

Produkty atestowane

Jesteśmy nastawieni na produkcję czyściw atestowanych

 

Certyfikacja i atesty czyściw

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, do produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze certyfikowane włókniny od rzetelnych dostawców. Cały czas inwestujemy w rozwój technologiczny firmy i park maszynowy, aby realizować najbardziej nietypowe zamówienia.

Podczas pandemii powstał produkt do dezynfekcji SONEX DEZ – ściereczki do dezynfekcji w wiaderku, oficjalnie zarejestrowany. Sonex Dez p osiada pozwolenie na obrót Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Ściereczki, czyściwo do silnie zabrudzonych rąk i narzędzi
Producent czyściw przemysłowych – tanie czyściwa

Produkcja i logistyka

 

Realizujemy setki zamówień, ale każde traktujemy priorytetowo. Dbamy o najwyższą jakość produktu, terminowe dostawy, obsługę klientów. Zaopatrujemy drukarnie, lakiernie, przemysł lotniczy, ciężki, zakłady motoryzacyjne i przetwórstwa spożywczego, branżę medyczną i elektroniczną. Doradzamy, sprawdzamy potrzeby, proponujemy rozwiązania.

Lubimy to co robimy, dlatego klienci nam ufają.

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Recyklus, w celu świadczenia usług zgodnie z Polityką prywatności
FAQ

Sprawdź listę odpowiedzi dotyczących czyściw, sposobu zamówienia i wysyłki. Być może pytanie już zostało zarejestrowane w systemie.

Lista częstych pytań >>

Szybkie kalkulacje

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji klientów. Nie mamy automatycznego call center - bezpośrednio odpowiadamy na wszelkie pytania by jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości.

info@sonev.pl
+48 606 984 414

Scroll to Top
× Jak możemy Ci pomóc?