Czyściwa stworzone specjalnie z myślą o warsztatach blacharsko-lakierniczych. Czyściwa firmy Sonev dobrze reagują w kontakcie z farbami. Są odporne na działanie rozpuszczalników i detergentów. Stosowanie odpowiednich materiałów pomoże Państwu również w optymalizacji kosztów pracy, wydatków na materiały i narzędzia.

Czyściwo SONEX STANDARD

Znakomite do stosowania jako pierwsze czyściwo przygotowujące powierzchnię do dalszych czynności lakierniczych. Usuwa różne zabrudzenia znajdujące się na powierzchniach. Może być stosowane z detergentami.

Czyściwo DERGREASER IPA

Ściereczki nasączone alkoholem izopropylowym, stosowane w celu odtłuszczenia powierzchni (stali, aluminium, elementów ocynkowanych oraz tworzywa sztucznego ) i zapewnienia odpowiedniego stopnia czystości przed malowaniem, lakierowaniem, emaliowaniem, nanoszeniem wszelkich innym powłok. Usuwają z powierzchni kurz, elementy silikonu, woski czy tłuste powłoki. IPA bardzo szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Powierzchnia staje się czysta, chłonna i podatna na wszelkiego rodzaju zabiegi.

Czyściwo SONEX POLISH

Niepylące (niepylne, niskopylne) mocne i wytrzymałe, dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami, nie pozostawia włókien na czyszczonej powierzchni, przeznaczone do polerowania powierzchni lakierowanych.

Scroll to Top
× Jak możemy Ci pomóc?