Czyściwa przemysłowe: właściwości i przykłady zastosowania

Przedstawiamy najważniejsze właściwości czyściwa przemysłowego, a także przykłady zastosowania tego rodzaju wyrobów.

Produkujemy najwyższej jakości czyściwa przemysłowe. Posiadamy szeroki wybór produktów specjalistycznych produktów charakteryzujących się największą chłonnością oraz możliwością wyczyszczenia nawet najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń.

Ważny jest odpowiedni dobór czyściwa specjalistycznego.
Czyściwa Sonev są zróżnicowane pod kątem zastosowania – proponujemy produkty wielozadaniowe, specjalistyczne oraz nasączane.
Czyściwa przemysłowe przeznaczone dla:

  • firm sprzątających,
  • zakładów malarskich i lakierniczych,
  • drukarni, przemysłu lotniczego,
  • przemysł optycznego,
  • zakładów przemysłu ciężkiego,
  • zaolejonych miejsc pracy,
  • branży motoryzacyjnej.

Firma Sonev posiada w ofercie czyściwa zarówno do lekkich, jak i trudnych zabrudzeń, przede wszystkim do zabrudzeń przemysłowych. Ponadto oferujemy czyściwa do trudnych zabrudzeń rąk (MultiCleaner) oraz czyściwa do dezynfekcji (Sonex Dez).

Certyfikaty i pozwolenia

Ściereczki MultiCleaner posiadają pozwolenie na obrót jako produkt kosmetyczny, zgłoszony w CPNP ( internetowym systemem zgłaszania produktów utworzony na potrzeby wykonania rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 dotyczącego produktów kosmetycznych).

Czyściwo do dezynfekcji SONEX DEZ posiada pozwolenie na obrót jako produkt biobójczy –   decyzja nr 8767/22 – Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów, Medycznych i Produktów Biobójczych.

Czyściwa bezpyłowe posiadają testy na pylenie. Ich niskopylność potwierdzona została badaniami laboratoryjnymi.

Czyściwa przemysłowe i specjalistyczne (rolki) SONEX posiadają atest NIZP-PZH.

Czyściwa firmy Sonev nie zawierają akrylu. Włókno z domieszką akrylu to produkt z niską odporność na ścieranie, a przez to szybko się zużywa i mechaci.  Może powodować elektryzowanie się powierzchni przez co przyciąga ona drobne cząstki brudu czy kurzu lub innych zanieczyszczeń. Włókno akrylowe jest łatwopalne.

Świadectwo Jakości Zdrowotnej Świadectwo Jakości Zdrowotnej potwierdza, że nasze czyściwa w deklarowanym składzie, oczywiście stosowane zgodnie z przeznaczeniem, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia człowieka. Wyjątkowość czyściw przemysłowych i specjalistycznych Sonex polega na tym, że Świadectwo które posiadamy zostało wydane przez Zakład Bezpieczeństwa Żywności – co potwierdza, że czyściwa mogą być stosowane w przemyśle spożywczym, gastronomii, w gospodarstwach domowych. Mogą mieć kontakt z żywnością.

Czyściwa – rodzaje i zastosowanie z podziałem na branże:

Scroll to Top
× Jak możemy Ci pomóc?