Dlaczego chusteczki Sonex Dez

W przypadku wszystkich środków dezynfekujących, ważny jest tak zwany czas pozostawienia produktu do momentu jego “zadziałania”. Oznacza to, że produkt dezynfekujący musi być naniesiony i pozostawiony odpowiednio długo na dezynfekowanej powierzchni, żeby mógł spełnić swój cel. U większości produktów na co najmniej kilka minut.
Chusteczki/ściereczki Sonex Dez Cov sprawdzają się w tym momencie najlepiej, dużo lepiej od standardowych sprayów. Spraye rozpylane są z powietrza i natychmiast po spryskaniu powierzchni, ścierane do sucha ściereczką. Przez co czas działania preparatu dezynfekującego jest niemal symboliczny.
Użycie chusteczki/ściereczki Sonex Dez Cov umożliwia nałożenie substancji bezpośrednio na dezynfekowaną powierzchnię przez co pozwala maksymalnie wykorzystać ilość aplikowanego środka dezynfekującego. Dodatkowo unikamy dezynfekującego “prysznica” przykładowo na twarzy klientów Waszych restauracji lub sklepów, a pozostawiona substancja czynna ma czas uaktywnić się i zdezynfekować powierzchnię!
Scroll to Top
× Jak możemy Ci pomóc?